وبلاگ

واردکننده ابزار بادی

ابزاربادی صبا صنعت

شرکت صبا صنعت که فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده بالغ بر 20 سال تجربه تخصصی در زمینه مشاوره و واردکننده ابزار بادی را به مشتریان خود ارائه می نماید.

شرکت ما با توجه به تخصص بالای مشاوران خود به مشتریان گرامی قبل از خرید تمامی موارد مربوط به نیازمندی شما به ابزار بادی را در نظر میگیرند و بهترین انتخاب برای خرید ابزارالات بادی را به شما پیشنهاد میدهد شما خریدار محترم می بایست قبل از خرید ابزارالات بادی به طول شلنگ و نوع رطوبت گیر خود دقت کنید و همچنین در صو.رتی که اطلاعات تخصصی راجب خرید محصولاتی که با فشار باد کار میکنند می توانید روی شرکت صبا صنعت حساب باز کنید.

همچنین شرکت صبا صنعت واردکننده انواع ابزارالات بادی از تمامی برندهای برتر جهان نظیر(اطلس کوپکو، اینگرسورلند، آرو،کیلواس، بریتول، اینرپک، پارکر) در لیست خدمات خود به تمامی صنایع مرتبط (خودرویی، هوایی، راهداری، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی) ارائه می نماید.

از دیگر خدمات مرتبط با ابزارالات بادی لوازم مصرفی این نوع ابزار می باشد.

ما در صبا صنعت قطعات و لوازم جانبی تمامی برندهای ابزار بادی را به تامین مینماییم همچنین جهت تعمیرات و تامین و نگهداری میتوانید از طریق تماس با ما با شرکت صبا صنعت ارتباط بر قرار نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *